Karol Celiński

Bonusy po gali ACA 109 rozdane. Kto zgarnął dodatkową kasę?

Organizacja ACA przyznała bonusy za najlepszą walkę i nokaut wieczoru gali ACA 109. Bonusy powędrują do Lom-Ali Eskijewa, Karola Celińskiego i Luke’a Barnatta.

Bonus w wysokości 10 000 $ za najlepsze starcie podczas gali ACA 109 powędruje do Karola Celińskiego i Luke’a Barnatta. Celiński pokonał Barnatta przez jednogłośną decyzję sędziów. Zawodnik z Olsztyna dał popis w stójce i tym samym zakończył trylogię pojedynków z osiem lat młodszym rywalem. „To była moja najważniejsza walka” – mówił po zwycięstwie Karol Celiński.

Najlepszy nokaut ACA 109

Bonus za najlepszy nokaut gali ACA 109 zgarnął Lom-Ali Eskijew. Trenujący w Niemczech zawodnik zdominował rywala i brutalnym uderzeniem posłał go na deski już w pierwszej rundzie. Przegrany Oemer Cankardesler nawet nie wstał do odczytywania werdyktu.

NIE PRZEGAP: Dwa efektowne nokauty ozdobą gali ACA 109 w Łodzi

Najwięcej emocji budzi wynik walki wieczoru. Rafał Haratyk mocnymi ciosami rozbił Piotra Strusa i sędzia podjął decyzję o przerwaniu pojedynku już w trzeciej minucie walki. Strus był faworytem w tym pojedynku, a zwycięstwo miało mu przynieść upragnioną walkę o pas mistrzowski. Dla Haratyka było to drugie zwycięstwo w organizacji, którym przypieczętował mocną pozycję w kategorii średniej.

Podczas czwartkowej gali w Łodzi zwycięstwo do swojego rekordu dopisał także Daniel Omielańczuk. Gorycz porażki musieli przełknąć debiutujący w ACA Adam Pałasz i Kamil Oniszczuk, a także Łukasz Kopera. Zgodnie z zapowiedzią organizacji, kolejna gala ACA w Polsce planowana jest już w listopadzie.

ACA 109 – wyniki:

Karta główna:

Rafał Haratyk pok. Piotra Strusa przez TKO, Runda 1
Daniel Omielańczuk pok. Tomasa Pakutinskasz przez TKO, Runda 1
Nikola Dipchikov pok. Gorana Reljica przez TKO, Runda 1
Karol Celiński pok. Luke Barnatta przez jednogłośną decyzję

Aurel Pirtea pok. Łukasz Kopera przez jednogłośną decyzję

Karta wstępna:

Lom-Ali Eskijew pok. Oemera Cankardeslera przez KO, Runda 1
Mindaugas Verzbickas pok. Kamila Oniszczuka przez jednogłośną decyzję
Dmitry Poberezhets pok. Adama Pałasza przez TKO (ciosy), Runda 1
Levan Makashvili pok. Romana Dika (8-4) przez KO, Runda 2
Viteczlav Rajnoch pok. Christiana Draxler przez niejednogłośną decyzję

informacja prasowa

PoGongu TV poleca:

DODAJ ODPOWIEDŹ

Top Reviews

Video Widget

gallery