Juras typuje galę KSW 54. „Znajdzie się kilku szaleńców”

Łukasz Jurkowski na kanale zakładów bukmacherskich Fortuna typuje galę KSW 54. W walce wieczoru Juras stawia na wygraną Mateusza Gamrota. – Trzeba być szalonym, aby postawić na Mariana Ziółkowskiego, ale myślę, że znajdzie się kilku szaleńców, którzy widzą możliwości, aby Marian zaskoczył i zaszokował świat – mówi Jurkowski.

– Ja do szaleńców należę na co dzień, ale jeżeli chodzi o kupon, to przy całej sympatii do mojego klubowego kolegi, raczej skreślę Mateusza, ale na dystansie 25 minut – dodaje Jurkowski.

Mateusz Gamrot powinien wygrać z Ziółkowskim, ale w tej walce przewidujemy zwroty akcji. Na pewno dla Gamrota nie będzie to tak łatwa walka, jak z Normanem Parkiem podczas KSW 53. Wygranej Gamrota przed czasem raczej nie przewidujemy.

Gamrot vs Ziółkowski: typ PoGongu – Mateusz Gamrot na punkty

Z niecierpliwością czekamy na debiut Izu w KSW. Wydaje się, że Ugonoh dostał rywala skrojonego pod siebie, który nie będzie szukał gry parterowej. W teorii to powinna być łatwa robota dla Izu. – Nie sądzę, by Domingos był jakimkolwiek zagrożeniem dla Izu – mówi Jurkowski i dodaje: Izu wygra przez nokaut w pierwszej rundzie i to będzie bardzo brutalny nokaut.

Nie jesteśmy aż takimi optymistami, jeśli chodzi o Izu, który jest sporą niewiadomą. Stawiamy na jego wygraną przed czasem, ale nie wykluczamy żadnego scenariusza.

Ugonoh – Domingos: typ PoGongu – Izu przed czasem

W starciu Michała Andryszaka z Michałem Kitą Juras stawia na wygraną tego pierwszego. – Michał wraca do dużej formy – mówi Jurkowski. Andryszak nie lubi brać nadgodzin. Zdziwimy się, jeśli ta walka potrwa dłużej niż dwie rundy. Może być niezła masakra w wykonaniu Andryszaka.

Andryszak – Kita: typ PoGongu – Andryszak przez KO

Pozostałe typy PoGongu:

Maciej Kazieczko – Karlo Caput: Kazieczko przed czasem
Paweł Polityło – Bogdan Barbu: Polityło przed czasem
Łukasz Rajewski – Bartłomiej Kopera: Kopera na punkty
Adam Niedźwiedź – Kacper Koziorzębski: Koziorzębski na punkty
Sebastian Rajewski – Armen Stepanyan: Rajewski przed czasem

Wszystkie typy Jurasa na galę KSW 54 znajdziecie poniżej:

DODAJ ODPOWIEDŹ

Top Reviews

Video Widget

gallery