Kamil Bodzioch

Kamil Bodzioch: Jeśli wygram z Siwym, to założę ten pas

W piątek podczas gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach dojdzie do walki, którą zaproponowali i wypromowali użytkownicy Twittera. Kamil Bodzioch będzie walczył z Marcinem Siwym. Obaj pięściarze są niepokonani na zawodowych ringach.

– Uważam, że Marcin nie miał solidnego sprawdzianu na zawodowych ringach. Jest to dla mnie duża szansa. Marcin jest dużym sprawdzianem dla mnie, ale ja będę też sprawdzianem dla niego. W okresie przygotowawczym ciężko harowałem – mówił Kamil Bodzioch w rozmowie z ringpolska.pl.

Kamil Bodziach nie przejmuje się tym, że jego walka z Siwym przez wielu kibiców traktowana jest z przymrużeniem oka. – Takie nastały czasy, trzeba się z tym pogodzić. Internet rządzi. To będzie czysty sport, nie ma między mną a Marcinem złej krwi – dodał.

W czwartek na Twitterze pojawiło się zdjęcie pasa, który ufundowała społeczność Twittera dla zwycięzcy walki.

Mateusz Borek podczas ceremonii ważenia spytał Bodziocha o to, czy założy ten pas po ewentualnej wygranej z Siwym. – Oczywiście, że założę – odpowiedział pięściarz Tymexu.

Walka Bodziocha z Siwym została zakontraktowana na osiem rund, ale w tym pojedynku sędziowie punktowi raczej nie będą potrzebni.

W pojedynku wieczoru podczas gali Tymex Boxing Night 12 wystąpi Damian Wrzesiński, który będzie walczył z Otto Gamezem. Wrzesiński w rozmowie z PoGongu przedstawił swój typ na walkę Bodzioch vs Siwy:

To jest ciekawe zestawienie. Szanuję obu pięściarzy, ale bliżej mi do Kamila Bodziocha, bo trenowaliśmy razem w Szamotułach. Marcina znam z gal Tymexu, często się na nich spotykamy. Niech wygra lepszy, ale myślę, że jest to walka 50/50. W Arłamowie popatrzyłem na Kamila i Marcina, to są dwa kolosy. Widać, że wzięli sobie do serca przygotowania. Obserwowałem Bodziocha na treningach, bardzo poważnie podszedł do sprawy. Widać, że ma duże pojęcie o diecie. Oprócz tego zna się na przygotowaniu fizycznym i mentalnym. Ma psychologa, widziałem, że robili fajną robotę – mówi Wrzesiński.

Rozmowę z Damianem Wrzesińskim i jego żoną Natalią znajdziecie TUTAJ.

DODAJ ODPOWIEDŹ

Top Reviews

Video Widget

gallery