bonusy ksw 56

KSW 56 bonusy: Pejić z nokautem wieczoru

Filip Pejić zgarnął bonus za nokaut wieczoru podczas gali KSW 56. Chorwat potężnym prawym sierpowym trafił Sebastiana Rajewskiego i było po walce, która trwała zaledwie jedenaście sekund.

To był drugi najszybszy nokaut w historii KSW. Na takie bomby nie ma mocnych. Rajewski długo nie podnosił się z maty, na szczęście wstał o własnych siłach. Nokaut Pejicia śmiało może kandydować do nokautu roku w polskim MMA.

Za najlepsze poddanie sobotniego wydarzenia szefowie oraz matchmaker KSW uznali dźwignię prostą na rękę w wykonaniu Roberta Ruchały. Na nas większe wrażenie zrobiło poddanie Tomka Narkuna, który pokonał Ivana Erslana duszeniem zza pleców.

Tuż po gali KSW 56 pisaliśmy, że najlepszą walkę dały panie. KSW za najbardziej widowiskowy pojedynek gali uznało starcie pomiędzy zwycięskim Danielem TorresemMaxem Cogą.

To też była fajna dla oka walka. Torres z Cogą poszli na całość, a sędziowie punktowi byli niejednomyślni. Jest grunt pod rewanż, ale po gali KSW 56 bardziej mamy apetyt na drugie starcie Justyny Haby z Karoliną Owczarz.

Gala KSW 56 dostarczyła mocnych wrażeń. Największym pechowcem okazał się Andrzej Grzebyk, który na początku walki z Mariusem Zaromskisem doznał złamania nogi i przegrał w pierwszej rundzie.

DODAJ ODPOWIEDŹ

Top Reviews

Video Widget

gallery