materla vs soldic

Materla vs Soldić. „Nie boję się, bo robię to całe życie”

Dwóch uwielbianych przez fanów zawodników skrzyżuje rękawice w najważniejszym starciu gali KSW 56. Bijące serce KSW, Michał Materla zmierzy się z mistrzem kategorii półśredniej, Roberto Soldiciem. Pojedynek odbędzie się 14 listopada w limicie kategorii średniej.

Bezwzględny dla rywali mistrz kategorii półśredniej wejdzie do okrągłej klatki KSW już po raz szósty. Chorwat na gali KSW 56 po raz pierwszy w karierze zawalczy w kategorii średniej. „Robocop” znany jest z piekielnej siły ciosu, o której przekonało się już czternastu przeciwników, którzy przegrywali pod naporem uderzeń Soldicia.

25-latek trenujący w UFD Gym w KSW pokonywał Borysa Mańkowskiego, Dricusa du Plessis, Viniciusa Bohrera, Krystiana Kaszubowskiego oraz Michała Pietrzaka. Tylko ten ostatni zdołał dotrwać z Roberto do decyzji sędziów.

Michał Materla błyskawicznie powróci do klatki KSW, po tym jak w swoim stylu wygrał starcie z Aleksandarem Iliciem na gali KSW 55. Polak po problemach w pierwszej odsłonie, w drugiej zdołał przenieść walkę na ziemię, a tam zamknął Serba w firmowym krucyfiksie i zmusił sędziego do przerwania pojedynku.

Była to już dziewiętnasta wygrana „Cipao” w KSW, a czternasta przed czasem. Wśród pokonanych przeciwników znaleźli się między innymi: Damian Janikowski, Martin Zawada, Paulo Thiago, Rousimar Palhares, Antoni Chmielewski, Tomasz Drwal, Jay Silva, Kendall Grove i Krzysztof Kułak.

informacja prasowa

DODAJ ODPOWIEDŹ

Top Reviews

Video Widget

gallery