Daniel Omielańczuk

Omielańczuk: Johnson chce mnie znokautować? Zapraszam

Daniel Omielańczuk wreszcie doczekał się walki o mistrzowski pas ACA. 26 listopada w pojedynku wieczoru gali ACA 114 Polak zmierzy się z niebezpiecznym Tonym „Hulkiem” Johnsonem. – Po czterech kolejnych wygranych wiedziałem, że przyszła pora na mistrzowski pojedynek. Zasłużyłem na tę szansę – zapewnia Omielańczuk.

Po zwakowaniu mistrzowskiego pasa królewskiej kategorii przez Rosjanina Mukhumata Vakhaeva do walki o tytuł zostali wyznaczeni dwaj najwyżej rozstawieni pretendenci – Daniel Omielańczuk i Tony „Hulk” Johnson.

– Tony bił się z najlepszymi w Bellatorze, ma na rozkładzie między innymi Wołkowa, który jest dziś w czołówce UFC. To najmocniejszy rywal, jakiego mogło mi dać ACA. Jesteśmy najlepsi w wadze ciężkiej i dlatego bijemy się o tytuł – mówi 38-letni Omielańczuk.

Potężny „Hulk” z Nashville uważa, że presja towarzysząca walce będzie ciążyła na Polaku, dla którego kibice wykupią transmisję w systemie PPV. – Nie ciąży na mnie presja, to tylko dodatkowa motywacja. Chcę wyjść i dać jak najlepszą walkę. Jestem bardzo zmotywowany, dam z siebie wszystko i zdobędę kolejny tytuł dla Polski – zapewnia Omielańczuk.

34-letni Tony Johnson przylatuje do Polski ze sprecyzowanym planem na walkę. Amerykanin nie zamierza zostawiać decyzji w rękach sędziów i zapowiada zwycięstwo przez nokaut. Jest przekonany, że ma po swojej stronie wszystkie niezbędne atuty i okaże się za mocny dla reprezentanta Polski i WCA Team.

– Tony Johnson mówi, że przyjeżdża mnie znokautować? Zapraszam! Będę przygotowany na każdy scenariusz, który on będzie chciał mi przedstawić w walce i to ja wygram przez nokaut, a przy okazji zgarnę bonus od organizatorów – mówi Polak.

Omielańczuk dodaje: Tony, przygotuj się na najlepszego Omielańczuka w historii. Zamierzam zwyciężyć za wszelką cenę. Pas ACA nie wyjedzie z Polski, tylko zawiśnie na moich biodrach.

informacja prasowa

DODAJ ODPOWIEDŹ

Top Reviews

Video Widget

gallery